Ułatwienia dostępu

Loading…
Witaj w

Akademii Gościnności,

miejscu, gdzie jako lider, profesjonalista bądź osoba zamierzająca dopiero rozpocząć działalność w turystyce, uzyskasz praktyczną wiedzę o tym, jak m.in. zarządzać rozwojem turystycznym miejsca i kreować rozpoznawalne marki, które pokochają turyści.

Dla osób zainteresowanych rozwojem turystyki we współpracy z lokalną społecznością:

Konferencja "Akademia Gościnności", 18.11.2021

 Zamek Czocha, Sucha, gm. Leśna, Dolny Śląsk. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

W ramach "Akademii Gościnności" dofinansowanej z FIO zapraszamy na

Wycieczki po Księstwie Świdnicko-Jaworskim

3. bezpłatne, autokarowe wycieczki po atrakcjach Księstwa Świdnicko-Jaworskiego. W programie  Zamek Czocha, Jawor, Bolków, Krzeszów, Ząbkowice, Złoty Stok. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zapisów.

Terminy wyjazdów: 18.11.2021, 22.11.2021, 27.11.2021

  • 0
  • 1
  • 2

Akademia Gościnności dofinansowana przez NIW

Celem dofinansowanego z programu NOWE FIO zadania jest zwiększenie aktywności społecznej na rzecz idei gościnności jako źródła rozwoju lokalnego ukierunkowanego na turystykę i tworzenie trwałych więzi współpracy wspólnot lokalnych.

Szkolenia i warsztaty dla branży

Zapraszamy na cykl zajęć pt. Akademia Gościnności dla edukatorów i lokalnych liderów. Składają się na niego 3 spotkania warsztatowe dla  przedstawicieli turystyki, ngo, kultury, samorządu terytorialnego, edukatorów pragnących poszerzyć swoją wiedzę na temat idei gościnności i jej roli w turystyce i we wspólnotach lokalnych.  

Więcej

Międzypokoleniowe działania

Akademia Gościnności to także wspólna praca społeczności lokalnej w ramach cyklu "Międzypokoleniowe Spotkania w Akademii Gościnności". Składają się na niego działania ukierunkowane na wspólną pracę na rzecz społeczności lokalnej i integrację. W jego ramach odbędą się m.in. warsztaty kreatywnego pisania, wycieczki po Księstwie Świdnicko-Jaworskim, warsztaty artystyczne.    

Więcej

Akademia Gościnności dla rozwoju lokalnego

„Akademia Gościnności dla społeczności lokalnych to kreatywna, innowacyjna międzypokoleniowa przestrzeń, w której seniorzy, dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe pogłębią wiedzę o swoim miejscu zamieszkania, jego okolicy i regionie, a także poprawią kompetencje społeczne, dzięki którym będą mogli brać udział w jego rozwoju i sami ten rozwój swoją aktywnością i pomysłowością będą stymulować.    

Więcej